Звички, які відвертають від вас удачу та щастя

Звички, які відвертають від вас удачу та щастя

Часто в своїх невдачах і проблемах ми звинувачуємо оточуючих, але саме наші звички можуть відвертати від нас удачу та щастя. Від яких саме звичок потрібно позбутися, щоб повернути посмішку фортуни? А на формування нової звички потрібен всього 21 день.

 Драматизувати події

Надмірна драматизація подій може ввести вас в депресію. Не варто роздувати дрібні неприємності і в будь-якій проблемі бачити катастрофу вселенського масштабу. З таким мисленням ви надовго застрягнете в темній смузі, позбудетеся успіху і везіння.

Бачити тільки негатив

Звичка ділити світ на “чорне” і “біле” дуже згубна, адже світ не ідеальний і протягом життя ви можете зіткнутися і з тією, і з іншою стороною. Головне пам’ятати що все тимчасово, і після дощу обов’язково вигляне сонце.

Приймати все близько до серця

Не приймайте все близько до серця, це отруює ваше життя. Кожен раз задавайте собі питання “Чи буде це мати для мене значення через тиждень / місяць / рік?” Якщо ні, то не варто навіть акцентувати увагу. Чим швидше ви будете забувати погане, тим швидше удача знову постукає у ваші двері.

Все узагальнювати

Звичка все узагальнювати заряджає вас негативною енергетикою і ви самі, немов магніт, притягуєте до себе невдачі і неприємності. Якщо щось не вийшло, не варто шукати в цьому прихований сенс і закономірність, винесіть з цього потрібний досвід і починайте спочатку. Невдачі – не привід себе жаліти, а привід закатати рукава і наполегливо працювати для досягнення мети.

Мислити стереотипами

Стереотипне мислення обмежує вас і не дозволяє широко дивитися на світ. Навішуючи на людей ярлики, ви обмежуєте коло свого спілкування і можливостей, втрачаєте важливі зв’язки і контакти, перебуваєте в постійному стресі.