В СІЗО ніхто не голодує?

У минулому числі «РВ» ми повідомляли, що колишній капітан міліції Віталій Мельник, який утримується в слідчому ізоляторі, оголосив про свій намір голодуванням протестувати проти затягування слухання його справи у місцевому суді і вимагати зустрічі з прокурором області у присутності журналістів.

У минулому числі «РВ» ми повідомляли, що колишній капітан міліції Віталій Мельник, який утримується в слідчому ізоляторі, оголосив про свій намір голодуванням протестувати проти затягування слухання його справи у місцевому суді і вимагати зустрічі з прокурором області у присутності журналістів. Чи ж здійснив свій намір Віталій Мельник, поцікавились ми у заступника начальника управління держдепартаменту з виконання покарань у Рівенській області Юрія Омельчука.

— Офіційно заявляю, що у нас у слідчому ізоляторі ніхто на сьогодні не голодує, — категоричним був Юрій Омельчук. — Голодування людини у слідчому ізоляторі є грубим порушенням режиму, за який її покарають. До того ж воно згубно впливає на здоров’я. Та й голодування не вирішить жодних проблем, є законні знаки протесту, приміром, написання скарги прокурору.

Що ж до зустрічі з ув’язненого з прокурором області, то дізнатись, чи вона відбудеться, поки що не вдалося — Микола Голомша перебуває зараз у відрядженні.

Тим часом, як стверджує мама Валерія Мельника, її син голодує з 28 квітня. Марія Мельник також повідомила:

— Начальник слідчого ізолятора побачення з сином у минулий понеділок мені не дозволив, сказав, що не зустрінусь з ним доти, доки син не припинить голодування. Написала про це скаргу прокурору.