Спонсорам сироти «до лампочки»?

Замість обіцяного вручення до Великодня студентам-сиротам (а їх навчається у Рівному 145) продуктових пакетів міський центр соціальних служб для молоді провів для них напередодні Дня Перемоги вечірку в культурно-дозвіллєвому центрі «Аврора».

Замість обіцяного вручення до Великодня студентам-сиротам (а їх навчається у Рівному 145) продуктових пакетів міський центр соціальних служб для молоді провів для них напередодні Дня Перемоги вечірку в культурно-дозвіллєвому центрі «Аврора». Студенти, як розповіла керівник центру ССМ Людмила Талт, про таку форму організації акції милосердя попрохали самі, замовивши організаторам включити до святкового меню піцу та томатний сік. Окрім спілкування за святковими столами, розважальна програма вечірки включала різноманітні ігри, виступи художніх колективів міського палацу культури «Текстильник» та дискотеку. На жаль, не обійшлося при організації вечірки без прикрощів. Адже якщо у попередні роки до благодійної акції долучалися спонсори, виділяючи для студентів-сиріт 100-200 грн. допомоги, то цього разу жоден з них не відгукнувся.

— Цього року листи з проханням про допомогу розносили до офісів бізнесменів та різних організацій самі студенти-сироти, — каже п.Талт. — Однак навіть це не допомогло розчулити серця спонсорів. Чим пояснити таку байдужість, я не знаю. Втім, напрошується висновок, що або вони не читають взагалі листів, або настільки обділені духовно, що їм байдуже до проблеми сирітства.