Шляхетні — дарують, багаті — купують

У понеділок у Рівенській обласній державній бібліотеці завершилась розпродажем звітна виставка митців краю, на якій вони представили свої останні роботи декоративно-ужиткового мистецтва, флористики, живопису й графіки.

У понеділок у Рівенській обласній державній бібліотеці завершилась розпродажем звітна виставка митців краю, на якій вони представили свої останні роботи декоративно-ужиткового мистецтва, флористики, живопису й графіки. Впродовж місяця рівняни мали змогу насолодитися творами Олександра Ващука, Віктора Кисиленка, Галини Семенович, Миколи Коротюка, Любові Малахової, Ірини Щербакової, Володимира Кузьменка, Юрія Сав’юка, Романа Сябра, Сергія Греченюка і, за бажання, придбати одну з них. Найдешевшою була робота у стилі «флористика» — 40 гривень, найдорожчим живопис — 250 гривень. Особливістю усіх, представлених на виставці митців, є те, що вони не мають спеціальної освіти, лише окремі з них закінчили художню школу. Проте це не заважає їм з успіхом виставлятися за кордоном і продавати свої роботи у приватні колекції.

Ті, хто не встиг побувати на виставці, можуть долучитися до ще однієї акції бібліотеки «Дар душі шляхетної». Усім власникам шляхетних душ пропонується подарувати відділу мистецтва книгу із власним підписом, який збереже його ім’я в історії, принаймні в бібліотечній. Як розповіла завідувачка відділу обслуговування документів з мистецтвознавства Олена Сисюк, на сьогодні приватні особи подарували бібліотеці більше десятка рідкісних книг із культурології й українознавства, мистецтвознавства, графіки, образотворчого мистецтва, нотні видання. Після закінчення акції планується влаштувати презентацію подарунків та їх дарувальників.