Рівненський велосипедист переміг у Польщі

Учень Рівненської ДЮСШ №5 Олександр Гудима переміг у юнацьких змаганнях з маунтинбайку, що проходили у Польщі. Участь у перегонах брало 55 спортсменів з шести країн. Вони відбувалися паралельно з дорослим етапом Кубка світу.

— Так склалося, що на старті Олександра поставили в останній ряд учасників, — розповів його тренер В’ячеслав Федорчук. — Незважаючи на те, що це одна з найскладніших трас в Європі, Гудима зміг з хвоста вибратися на перше місце, випередивши при цьому найсильнішого гонщика Польщі. Такий результат вселяє неабиякий оптимізм перед чемпіонатом світу, що у серпні проходитиме в Італії.

— На який результат ви очікуєте?

— Це залежить від багатьох факторів, зокрема, від велосипеда. У 2017?му міськрада купила нам два американських велосипеди. Завдяки цьому ми досягли високих результатів. Так, Олександр Гудима перший номер в юнацькій збірній. Кандидатом на участь в чемпіонаті світу також є Віктор Голуб. Але ці велосипеди вже зносилися. Нещодавно саме поломка завадила Гудимі виграти гонку. Тому дуже сподіваюся, що міська влада перед чемпіонатом світу зможе придбати Олександру Гудимі новий сучасний велосипед.