Поховав дружину з донечкою в одній труні

Марина Захарчук із села Тинне Сарненського району цього вересня мала би святкувати 36 рік народження – з чоловіком та п’ятьма дітками. П’яту донечку родина Захарчуків чекала на початку липня. Марина вибирала ім’я для немовляти й оскільки не прогнозувала, що пологи будуть складними, збиралася, як і раніше, народжувати у Сарнах.

Що трапилося за кілька годин у пологовому будинку Сарн, залишається загадкою. Лікарі заявили поліції, що 35-річна вагітна мала проблеми з серцем і її попереджували – народжувати небезпечно. Проте рідні заперечують, що жінка була хворою. Розповідають, що вона навіть ніколи не нарікала на проблеми з серцем чи тиском. Та й після смерті роділлі всі логічно задавалися запитанням: чому її, якщо народжувати будо небезпечно, не відправили у спеціалізований перинатальний центр у Рівному.

Говорити про трагедію Анатолію важко:

За словами Анатолія, ні з ним, ні з рідними за понад тиждень після трагедії не спілкувалися ні лікарі, ні поліція. Родина шукає тих, хто був з Мариною у пологовому і хто міг бачити, що сталося вночі з шостого на сьоме липня.

– Так само і середня донечка Поліна все питає, – болісно каже Анатолій. – Старший син Стас поїхав з кумами у Карпати — забрали, аби трохи його розрадити. Старша донька тримається… Чотирьох старших дітей називав я, а п’ятій, хотів, щоб ім’я дала Марина… Не встигла… Надією дитятко назвала донечка Ліля… Дружина у мене була неймовірною. Мені так далеко до неї… У ній не було недоліків. Навчалася перед тим, як іти в декрет, на швачку. Їздила на навчання зранку і вставала якомога раніше, щоб дітям свіженьке приготувати.

Марину з її ненародженої донечкою похоронили у Тинному минулого тижня. Жінку з дитиною поклали в одну труну. Вбитий горем чоловік не вірить, що його дружину та доньку не можна було врятувати. Він уже написав заяву до поліції та збирається судитися із лікарями. У цьому йому допоможе правозахисниця Ліана Диновська.

Алла САДОВНИК.

Написано вБез категорії