Не поспішайте ви нас хоронить…

Другу свою гонку в рамках відкритої першості Росії дебютант змагань рівенський спідвейний клуб «Україна» проводив у Владивостоці проти аутсайдера останніх сезонів клубу «Восток». Перебіг подій на гаревій доріжці далекосхідного міста особливо не відрізнявся від рівенської гонки проти латишів, принаймні результат було зафіксовано подібний — 31:59, знову не на нашу користь.

Другу свою гонку в рамках відкритої першості Росії дебютант змагань рівенський спідвейний клуб «Україна» проводив у Владивостоці проти аутсайдера останніх сезонів клубу «Восток». Перебіг подій на гаревій доріжці далекосхідного міста особливо не відрізнявся від рівенської гонки проти латишів, принаймні результат було зафіксовано подібний — 31:59, знову не на нашу користь. Щодо особистого доробку, то 8 очок «Україні» приніс Володимир Колодій-старший (по заїздах — 3,2,2, падіння, 1), 7 очок на рахунку Володимира Трофимова. В інших гонщиків показники відчутно скромніші: Бородай та Попцов набрали по 4 очки, Велесик та Єпанчінцев — по 3, Сенько та Колодій-молодший — по 1. Для порівняння: у лідерів «Востока» Григорія Харченка, Ігоря Столярова та Ігоря Швеця 15, 14 та 13 набраних очок.

Наступного дня гонщики «Востока» та «України» провели особисту товариську зустріч, присвячену Дню Перемоги, в якій кращий з рівнян Колодій з 9 очками був шостим. У цій же гонці під колеса Сергія Сенька під час падіння потрапив Олександр Бородай, залишивши трек на «швидкій». Проте, за нашою інформацією, складної травми Сашко не зазнав.

Тим часом дві офіційні командні гонки провела команда «Салават». Спочатку клуб, в якому виступає наш земляк Ігор Марко, програв в Октябрському «Лукойлу» — 32:57, а потім — у Тольятті «Мега-Ладі» — 26:64. Відрадно, що в матчі з «Лукойлом» Марко виграв три заїзди і раз допустив фальстарт, набравши 9 очок; аналогічний очковий доробок був у Ігоря і в Тольятті.

Саме проти «Салавата» найближчої неділі проведуть на своєму треці чергову гонку наші спідвеїсти. Як запевнило керівництво «України», у найближчі дні рівенська команда має намір придбати кілька нових моторів, аби дати гідний (не такий, як «Локомотиву») бій. Подивимось. Щодо «Салавата», то незважаючи на дві поразки від фаворитів, клуб цей аж ніяк не можна віднести до слабких, принаймні завдання у команди бути цьогоріч третьою. Нам же, рівнянам, поза сумнівом, крім матчевої зустрічі як такої, цікаво буде подивитися на місцевого улюбленця Ігоря Марка, який захищатиме кольори гостей. Отож у неділю — о 18-й.