Лєвальот помер у колонії від туберкульозу?

Рівнянин Віктор Корнієнко, відомий за прізвиськом Лєвальот, був засуджений у січні 1999 року за вимагання, яке йому інкримінувала Служба безпеки. Суддя Станіслав Ковалевич позбавив його волі на 8 років, до того ж — з конфіскацією майна. Початком відбування покарання суд визнав дату затримання Лєвальота — 5 лютого 1997 року.

Рівнянин Віктор Корнієнко, відомий за прізвиськом Лєвальот, був засуджений у січні 1999 року за вимагання, яке йому інкримінувала Служба безпеки. Суддя Станіслав Ковалевич позбавив його волі на 8 років, до того ж — з конфіскацією майна. Початком відбування покарання суд визнав дату затримання Лєвальота — 5 лютого 1997 року. Підсудний опісля вироку брутально облаяв суддю і міг за це отримати ще 2 роки позбавлення волі, проте цього не сталось. Лєвальот вважав себе невинним, справу — «сфабрикованою на спеціальне замовлення». Відбувати покарання Корнієнка відправили у Полицьку колонію посиленого режиму, що у Володимирецькому районі нашої області. Доля з ним обійшлася жорстоко: зненацька померла дружина, потім — захворів син, доньку покарали за вживання наркотиків. З Полиць Корнієнка відправили у Городищенську колонію особливого режиму, що поблизу Рівного.

— Корнієнка перевели у Городище, де він понад рік відбуває покарання у тюрмі, згідно зі статтею 47 Виправно-трудового кодексу України, яка передбачає таке покарання за злісне порушення режиму, — повідомив перший заступник начальника управління державного департаменту України з виконання покарань у Рівенській області Юрій Омельчук.

— Днями від читачів «РВ» ми отримали повідомлення про те, що Віктор Корнієнко помер у колонії. Люди навіть називають причину смерті — туберкульоз. Що ж трапилось насправді із засудженим?

— Підстав для занепокоєння не має. Віктор Корнієнко — живий, здоровий та працездатний чоловік, лікування не потребує. А вийде на волю з колонії у лютому 2005 року, — відповів Юрій Омельчук.

tag:Лєвальот