«Матриця» звела з розуму американських кілерів

Прем’єра сіквела «Матриці» ще не відбулася, а американські кілери вже звалили на авторів першого фільму провину за скоєні ними вбивства.

Прем’єра сіквела «Матриці» ще не відбулася, а американські кілери вже звалили на авторів першого фільму провину за скоєні ними вбивства.

Двоє кілерів зуміли уникнути судових розглядів, приписавши свої злочини безумству, яке охопило США. Відповідно до їхніх заяв, вони вбивали, щоб у такий спосіб зруйнувати фіктивну реальність «Матриці».

Адвокати третього кілера, який перед убивством своїх батьків одягнувся у плащ, на зразок того, який носив головний герой фільму «Матриця» Кіану Рівз, сподіваються, що їх підзахисному аналогічним чином вдасться уникнути смертного вироку.

У фільмі «Матриця» комп’ютери створюють ілюзорну версію повсякденної реальності, відому під назвою матриці. У той час, як люди впевнені, що вони ведуть цілком нормальне життя, машини використовують їхню енергію для збільшення своєї влади над реальним світом. Над темою паралельних світів і непевності даної нам реальності ось вже протягом сторіччя ламають голови філософи. На думку адвокатів кілерів, у деяких випадках ці ідеї можуть сприяти серйозному загостренню психологічних проблем.

Торік фільм вже кинув тінь на так звану справу вашингтонського снайпера. Джон Чі Мальво, молодий помічник снайпера, у своїх записках посилався на «Матрицю».

Компанія Warner Brothers, виробник «Матриці», заперечує будь-який зв’язок між фільмом і нібито спровокованими ним убивствами. За словами представника компанії, «будь-яка спроба пов’язати злочини і фільм викликає тривогу і свідчить про безвідповідальність».

Друга частина фільму «Матриця: перезавантаження» побила в США рекорди окупності і вже за підсумками першого дня прокату принесла $42,5 млн. У такий спосіб був перекритий торішній рекорд, встановлений виробниками фільму «Людина-павук».