Двигуни купили

Радісна інформація надійшла з табору рівенського спідвейного клубу «Україна» — нарешті нашій команді вдалося придбати три нові двигуни, які будуть встановлені на мотоцикли лідерів команди. Крім того, новою технікою обзавівся юніор «України» Андрій Карпов з Червонограда.

Радісна інформація надійшла з табору рівенського спідвейного клубу «Україна» — нарешті нашій команді вдалося придбати три нові двигуни, які будуть встановлені на мотоцикли лідерів команди. Крім того, новою технікою обзавівся юніор «України» Андрій Карпов з Червонограда. Отож до наступної гонки, що відбудеться у нас на треці 8 червня проти команди «Турбіна» (Балаково), рівняни підійдуть, так би мовити, озброєними до зубів. Гонка ця має кілька цікавих моментів: з одного боку, зустрінуться два новачки російської ліги, які у поточному сезоні не здобули ще жодної перемоги, з іншого — два найтитулованіших клуби Радянського Союзу (нагадаю, що «Турбіна» чемпіоном СРСР була сім разів, а рівняни — чотири). Напередодні гонки, яка, до речі, розпочнеться не о 18 годині, як дві попередні, а о 19.00, керівництво нашого клубу має намір у дискобарі «Аврора» провести представлення команди суперника. Також стало відомо, що «Україна» відтепер має генерального спонсора, ним стала відома у місті гуртівня самообслуги «Пакко». Нагадаю, що іншими спонсорами наших спідвеїстів є «Альфа-спорт», «Край», дискобар «Аврора».

Днями наш найближчий суперник провів свою другу гонку цього сезону, «Турбіна» приймала тольяттинську «Мега-Ладу» і поступилася — 34:56. А у Даугавпілсі зустрічалися місцевий «Спідвей-Центр», що раніше називався «Локомотивом», та «Салават». Господарі перемогли — 55:35, у складі гостей кращим був рівнянин Ігор Марко, який набрав 14 очок.