Благодійний марафон “З вірою в майбутнє” підводить підсумки

Благодійності у Рівному бути! Доказ цьому – вісімнадцятий Благодійний Марафон “З вірою в майбутнє”. Вчора відбулося нагородження марафонців – це шість випускників Палацу дітей та молоді та трьоє вихованців з центру “Особлива дитина”. Спонсори та благодійники проекту задарували дітей пакунками. Деякі нагороди виявилися напрочуд оригінальні. До прикладу – кожен марафонець отримав сертифікат на ящик морозива.

Іванко – один з трійки дітей центру “Особлива дитина”. Сьогодні йому виходити на сцену – за подарунками. Тому одягнув краватку та святковий костюм. Хвалиться – вибирав його сам. Хлопчик – першокласник, напрочуд сором’язливий і… з особливими потребами. Тому допомогти втілити його мрію стати художником, взялися силами Марафону. Іванко ж зізнається – найбільше любить малювати ( воду, дерева і квіти).

Цьогоріч Марафон в черговий раз довів – благодійність та меценатство – справа душі і серця, а не обов’язку. І люди з великими серцем у нашому місті є. Ба більше, справи благодійності керівництво Палацу дітей та молоді виводить на міжнародний рівень.

Нагородження триває, а представники влади зазначають – подібної позашкільної системи освіти та розвитку дітей як у Палаці за кордоном не існує.

ХVІІІ Благодійний Марафон закінчився. І суть його, напевне, не в кількості зібраних внесків. Швидше – у зернах доброти, милосердя та меценатства, що посіяли у серцях усіх марафонців.